Uzupełnianie zębów

zęby implanty

Braki w uzębieniu mogą być dla wielu ogromnym kompleksem. Szczególnie jeśli doszło do tego w wyniku urazów mechanicznych i dotyczy przednich zębów. W takich przypadkach wszelkie złamania i pęknięcia są bardzo zauważalne. Warto jednak pomyśleć o uzupełnieniu zębów w takim przypadku.

Należy jednak pamiętać, że przy dużych ubytkach jest to często niemal niemożliwe. Konieczne jest wtedy bardziej zdecydowane działanie. Idealną metodą na naprawę uzębienia są implanty stomatologiczne, o których więcej informacji odszukasz też na stronie stomatologia-impla.pl/implanty/. Pozwalają one wypełnić wszelkie luki pozostałe po naturalnych zębach. Dzięki temu cały uśmiech odzyskuje idealną linie i nie ma w nim niepotrzebnych szczelin, które wyglądają nieestetycznie.

Cały zabieg jest trwały i nie musimy obawiać się wypadania tak jak w przypadku fragmentów odbudowywanych zębów. Wszystkie detale są indywidualnie dopasowywane. Implanty zębowe wyglądają niemal identycznie jak nasze własne zęby. Dzięki temu nie wyróżniają się na ich tle. Chodzi tu oczywiście nie tylko o sam kształt. Również odcień jest dobierany tak, aby zlać się z całą szczęką. Z tego powodu przed zabiegiem warto oczyścić całe szkliwo oraz pozbyć się osadów i kamienia. Dzięki temu możliwe będzie sprecyzowanie koloru naszej kości. Da to z pewnością najlepsze efekty.

Idealnie sprawdzi się również jako zakończenie leczenia ortodontycznego jeśli konieczne było wyrównanie zębów lub doszło do jakichkolwiek urazów. Powinniśmy jak najbardziej dbać o piękny uśmiech, który jest naszą wizytówką. Z pewnością warto inwestować niego pieniądze i zgłaszać się na regularne kontrole do gabinetu stomatologicznego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *